Junior Stress & Spółka

Rodzinne wczasy w Darłowie

Darłowo to kurort turystyczno-letniskowy spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jest to możliwe dzięki wszechstronności nadmorskiego miasta, które chlubi się dostępem do cudownego Bałtyku oraz dwóch piaszczystych plaż rozdzielonych rzeką Wieprzą. Miejscowość zachęca do odwiedzin całą gamą atrakcji, wśród których znalazły się również miejsca rozrywki da dzieci. Takie bogactwo możliwości sprawia, że Darłowo jest idealnym celem wyjazdu dla całej rodziny. Dorośli zrelaksują się wśród kojącego szumu morskich fal, a ich pociechy będą bawić się w najlepsze na strzeżonych plażach, stawiając budowle z piasku i zażywając morskich kąpieli wraz z rodzicami.

Do dyspozycji wczasowiczów oddano aż 5 kilometrów plaż, dlatego znalezienie wolnej przestrzeni nie wymaga przeciskania się wśród tłumów wypoczywających. Ogromnym atutem jest również naturalny podział kąpieliska na dwa odcinki: wschodni i zachodni. Woda w pierwszym z nich idealnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych, choć nie brak również osób kąpiących się. Natomiast druga część, znajdująca się na zachód od wpadającej do Bałtyku Wieprzy, stwarza wspaniałe warunki do kąpieli z dziećmi. Woda jest tutaj cieplejsza, a fale dużo spokojniejsze. To zasługa falochronów, które odcinają kąpielisko od pełnego morza. Dzięki nim akwen szybciej się nagrzewa, a wydzielony obszar jest stosunkowo płytki i przez to bezpieczniejszy dla najmłodszych.

W mieście nie brakuje również innych atrakcji dedykowanych pociechom – od tych kilkuletnich po nastolatków. To właśnie do nich skierowana jest oferta parku linowego „Nad Bałtykiem”. Kompleks składa się z kilku tras o zróżnicowanym stopniu trudności, wśród których nie zabrakło podniebnego systemu przeszkód przeznaczonego dla odważnych wyczynowców. Zadbano oczywiście o rozrywkę dla maluchów, dzięki czemu nawet kilkuletnie dzieci mogą skorzystać z propozycji przygotowanej przez park. „Nad Bałtykiem” to miejsce, z którego każdy młody odkrywca wyjdzie z uśmiechem na twarzy i miłymi wspomnieniami. Rodziny planujące wczasy w Darłowie mają szerokie spektrum możliwości zakwaterowania. W zależności od preferencji, można zdecydować się na noclegi w domkach letniskowych, hotelach bądź wielu innych ośrodkach turystycznych. Wyjątkowa różnorodność ofert i ceny, które są bardzo konkurencyjne zachęcają do zostania tu na dłużej.

 

One thought on “Rodzinne wczasy w Darłowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top